25 травня 2016 р. викладачами кафедри (професор Годлевська В. Ю., доцент Пономаренко А. Б.) був проведений захід до 90-ої річниці з дня загибелі Симона Петлюри

«Держава — понад партії,
Нація — понад класи!
»

«Кров, пролита для великої мети, не засихає»

С. Петлюра

Петлюра

25 травня 2016 р. викладачами кафедри (професор Годлевська В. Ю., доцент Пономаренко А. Б.) був проведений захід до 90-ої річниці з дня загибелі Симона Петлюри, українського державного і політичного діяча, організатора українських збройних сил, голови Директорії Української Народної Республіки (1919–1920 рр.). Його застрелили в Парижі, де він із родиною переховувався від більшовиків.

Доповідачі зробили акцент у своїх виступах на феномені Петлюри як політика й лідера нації, що виявився під час революції 1917-1921 рр. й підсилився в роки захоплення більшовиками України. Для перегляду було запропоновано документальний фільм про С. Петлюру з циклу «Невідома Україна».

90-річчя з дня його смерті Верховна Рада визнала днем скорботи.

100_3506 100_3452 100_3472 100_3463