13 вересня 2016 р. в рамках проекту «Лабораторія електронної демократії» д.політ.н, проф., зав.кафедри СПН, Академік УАПН Корнієнко В.О. взяв участь в семінарі «Сутність та перспективи впровадження електронної демократії в Україні»

_dsc0911

13 вересня 2016 р. в рамках проекту «Лабораторія електронної демократії» за підтримки Швейцарсько-української програми  «Електронне урядування задля підзвітності за участі громадян» та Фонду Чарльза Стюарта Мотта в м. Калинівка Вінницької області відбувся семінар на тему «Сутність та перспективи впровадження електронної демократії в Україні», на якому із доповіддю виступив доктор політичних наук, професор, зав.кафедрою суспільно-політичних наук Вінницького національного технічного університету, Академік УАПН Корнієнко В.О.

Семінар проводився для представників громадських організацій органів влади, ЗМІ та вищих навчальних закладів.

_dsc0930

На семінарі були визначені основні проблеми розвитку е-демократії, в тому числі й у Вінницькій області, окреслено її основні складові й можливості щодо практичного втілення. Підкреслювалось, що сьогодні електронна демократія може стати найбільш ефективним способом розв’язання проблем, які стосуються безлічі людей (від будинку – до країни) за участю всіх зацікавлених осіб.

_dsc0937