СТУДЕНТИ ВНТУ НА КОНФЕРЕНЦІЇ У ВІННИЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 7

Дружні стосунки між ВНТУ і «Навчально-виховним комплексом: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей № 7 Вінницької міської ради» не лише розвиваються, але й виходять на якісно новий науковий рівень.

27.04.2017р. у школі-ліцеї № 7 відбулася XVI Міжнародна наукова конференція студентської та учнівської молоді «Моя країна у світовому просторі». Для участі в конкурсі наукових, дослідницьких робіт та їх презентації надійшли роботи з прогімназії м. Каунас республіка Литва, роботи студентів провідних вузів міста та учнів школи-ліцей № 7.

Для оцінювання робіт та їх презентацій працювало вельми шановне журі, до складу якого увійшли науковці ВНМУ ім. М. І. Пирогова, ДонНУ ім. В. Стуса, ВТЕІ КНТЕУ, ВДПУ ім. М. Коцюбинського, КВНЗ ВАНО, методисти ММК департаменту ВМР. Очолив роботу журі директор закладу Сухомовський О. Г. З привітальним словом конференцію відкрила директор департаменту освіти ВМР Яценко О. В.

image1

Адміністрація школи-ліцею № 7 запросила наших студентів взяти участь у цьому науковому заході. Звичайно, є чимало дослідницьких робіт, які варто було б презентувати на конференції, показати результати впровадження наукових ідей на практиці. Але керівництвом Інституту соціально-гуманітарних наук було прийнято рішення зупинитись на проектно-дослідницькій роботі на тему «Enactus ВНТУ. Екологічний проект».

Цей проект був реалізований на Вінниччині, сприяв підвищенню рівня  обізнаності селян про заощадження і використання сучасних енергозберігаючих технологій шляхом проведення семінарів і різноманітних майстер-класів. Студентська команда Enactus навчила селян навичкам ведення власної справи та маркетингу, в результаті чого 12 сімей реалізували продукцію на суму понад 450 тис грн. А це майже втричі більше у порівнянні з доходом кожної сім’ї минулого року.

Це дослідження, як і загалом діяльність студентської команди, були високо оцінені на престижних світових змаганнях Enactus World Cup, на яких вони неодноразово перемагали, прославляючи Україну і Вінницький національний технічний університет. Незмінним критерієм оцінки ідеї та роботи команди є найефективніше використання підприємницькі дії з метою навчання людей економічно, соціально та екологічно стійко покращувати своє життя.

Загалом за 14 років функціонування команди Еnactus ВНТУ розроблено та впроваджено понад 40 проектів, в яких задіяно понад 30 тисяч осіб з фінансовим результатом понад 50 млн. грн., покращили життя близько 450 тис. людей. Це були проекти, які направлені на вирішення різних проблем в основному безробітних, дітей, інвалідів, пенсіонерів та інших малозабезпечених груп населення.

Виступ студентів на конференції викликав чималий інтерес, оскільки ця робота продемонструвала не лише справжні наукові досягнення молодих людей, але і вміння працювати у команді, розвивати лідерські якості. А найголовніше – бажання дбати про людей, приносити користь суспільству. Приємно, що студенти і викладачі працюють як один організм, спрямовуючи свою енергію та ідеї на добробут наших громадян, розвиток держави.

image2 image3

????????????????????????????????????

image5

image6 image7

image8

Після презентації дослідження і відповідей на питання учасників конференції, студенти ВНТУ запросили школярів до навчання в університеті. Адже наша Альма-матер дбає як про знання студентів, так і про їх особистісний і професійний розвиток!

ДЕНИСЮК Світлана

доктор політичних наук,