Співпраця з Командуванням Повітряних Сил Збройних Сил України

ВНТУ плідно співпрацює з багатьма установами та організаціями, зокрема, і з Командуванням Повітряних Сил Збройних Сил України. Нещодавно до керівництва нашого університету звернулися військові із проханням посприяти в організації лекцій для особового складу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України. З метою підвищення рівня знань з актуальних питань з історії України, українського державотворення, національної безпеки, соціально-економічних процесів начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України було прийнято рішення про щотижневе проведення в органах військового управління Збройних Сил України лекцій за участю науковців, політиків, громадських діячів. Тому військове керівництво просило відгукнутися лекторів-ентузіастів для реалізації цього рішення і виступити перед особовим складом Командування Повітряних Сил Збройних Сил України у клубі військової частини А0549.

20181019_094623 IMG_7676

Першу таку лекцію 19 жовтня 2018 р. прочитала доцент кафедри суспільно-політичних наук Пономаренко Алла Борисівна.Під час лекції Алла Борисівна акцентувала увагу на надзвичайно важливому значенні історичної науки у житті суспільства. Прикладами з вітчизняної історії було проілюстровано, як ігнорування історичних фактів та міфологізація історичного процесу призводять до помилкових політичних рішень, що трагічно позначаються на долі цілих народів. Слухачів зацікавило почуте, а заступник командувача ПС ЗС України з бойової підготовки генерал-лейтенант Зуєв П. П. особисто подякував за змістовний і цікавий виступ.

20181019_102109 20181019_102727

Додатковим бонусом стало запрошення Пономаренко Аллу Борисівну і Головченко Інну Олексіївну на цікаву екскурсію по Військово-історичному музею Повітряних Сил Збройних Сил України, де просто неба демонструються різні види авіаційної техніки і засоби протиповітряної оборони.На «Алеї Слави» особливо зворушили погруддя Героїв України – К. Могилка і Д. Майбороди, котрі загинули, виконуючи бойові завдання в небі Донбасу. Також вразила стела із викарбуваними іменами військовослужбовців ПСЗС України, що загинули, боронячи територіальну цілісність України.

Отже, візит працівників ВНТУ до військової частини справив велике враження і запам’ятається надовго.

 

Денисюк Світлана

доктор політичних наук, професор

директор Інституту соціально-гуманітарних наук ВНТУ

Співпраця з Командуванням Повітряних Сил Збройних Сил України

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>