ПРОФЕСОР ВАЛЕРІЙ КОРНІЄНКО ОТРИМАВ МЕДАЛЬ

Завідувач кафедри ВНТУ, доктор політичних наук, професор Валерій Корнієнко отримав медаль «Почесний випускник ВДПУ ім. Коцюбинського».

Статті про професора Корнієнка та директора Інституту СГН ВНТУ, доктора політичних наук, професора Світлану Денисюк вміщені в книзі «Відомі випускники»

15_05_2018_11

Відбувся перший форум випускників Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Багато викладачів ВНТУ є випускниками педагогічного університету. Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась випускниця цього навчального закладу, ректор ВДПУ імені Михайла Коцюбинського Наталія Лазаренко.

На зустрічі було продовжено традицію нагородження медаллю «Почесний випускник Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського», яка з ініціативи ректора педуніверситету була затверджена Вченою радою університету задля збереження надбань і здобутків випускників університету та з метою їх вшанування, визнання особливих заслуг і стимулювання продовження їх плідної праці.

Серед нагороджених був академік Академії політичних наук України, доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри суспільно-політичних наук ВНТУ Валерій Корнієнко.

32754466_615349975490972_6349947334243123200_n

Вручали випускникам різних років книгу «Відомі випускники», в якій є, зокрема, стисла біографія і професійні здобутки Валерія Корнієнка та доктора політичних наук, професора, директора Інституту соціально-гуманітарних наук ВНТУ Світлани Денисюк.

ПРОФЕСОР ВАЛЕРІЙ КОРНІЄНКО ОТРИМАВ МЕДАЛЬ