Аспірантура 052

На базі кафедри суспільно-політичних наук ВНТУ у 2016 році відкрито аспірантуру (денна та заочна форма навчання) із спеціальності 052 — політологія. Більш детальна інформація щодо вступу до аспірантури розміщена на сайті ВНТУ http://inmad.vntu.edu.ua.

Сьогодні спеціальність «політологія» існує в усіх вишах України. Це пов’язано із необхідністю розширення не просто системних знань про  політику і тих процесів, що відображають сучасну політичну палітру, а визначення науково-методологічної основи її практичного існування та розвитку. Тому сьогодні існує нагальна потреба у підготовці висококваліфікованих кадрів з науковим ступенем, які б не лише орієнтувалися в конкретній політичній ситуації, а своїми знаннями допомагали управлінським структурам адекватно оцінювати політичні ризики управлінських рішень, долати конфліктні ситуації найбільш раціональними засобами, моделювати процеси в політико-комунікативному просторі.

Наявність наукового ступеня із спеціальності «політологія» дає можливість не лише підвищити власний соціальний статус, але й працювати у різних навчальних закладах, державних управлінських структурах і органах місцевого самоврядування, політичних партіях та об’єднаннях, стати професіоналом у сфері політичного консультування, PR-технологій, іміджмейкингу та маркетингу тощо.

Довідки за тел.:
+38(073)4217511 — Корнієнко Валерій Олександрович – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри суспільно-політичних наук, академік Української Академії політичних наук;
+38(063)9724255 — Денисюк Світлана Георгіївна – доктор політичних наук, професор кафедри суспільно-політичних наук, директор Інституту cоціально-гуманітарних наук ВНТУ