В курсі занять з дисципліни “Соціологія” відбулась лекція провідного експерта Швейцарського корпусу експертів SwissContact Франца Сталдера

В курсі занять з дисципліни “Соціологія” для студентів першого курсу факультету Менеджменту та інформаційної безпеки ВНТУ відбулась чергова лекція провідного експерта Швейцарського корпусу експертів SwissContact Франца Сталдера.

IMG_20191003_083215IMG_20191003_090004

В ході лекції Франц Сталдер , зокрема торкнувся питань соціальної структури суспільства в Швейцарії, проблем полілінгвізму в країні, розкрив основи Швейцарської демократії. Студенти мали можливість не тільки опанувати нові знання, а й перевірити свій рівень володіння іноземною мовою. Лекція читалася англійською мовою.

IMG_20191003_090042IMG_20191003_090035

Після обговорення матеріалу доцент Анатолій Слободянюк подякував  Францу Сталдеру  та доценту Віталію Іщенко за цікаву та змістовну зустріч та запросив до подальшої співпраці.

Підготував: к.соц.н., доцент А.Слободянюк