Викладачами кафедри суспільно-політичних наук проведений захід до Міжнародного дня демократії

%d0%b4%d0%b5%d0%bc-7_1

15 вересня викладачами кафедри суспільно-політичних наук (д.політ.н., професор, зав.кафедрою суспільно-політичних наук, Академік УАПН Корнієнко В.О., д.політ.н., професор, директор Інституту соціально-гуманітарних наук Денисюк С.Г., к.соц.н., доцент, науковий керівник лабораторії соціологічних досліджень ВНТУ Слободянюк А.В.)  проведений захід до Міжнародного дня демократії.

%d0%b4%d0%b5%d0%bc-2

Зі студентами третього курсу Факультет електроенергетики та електромеханіки  було переглянуто відеоматеріали та проведено дискусію щодо стану демократії в українському суспільстві.

Доцент А.В.Слободянюк навів результати всеукраїнських соціологічних досліджень щодо стану громадської думки дорослого населення України відносно демократичних процесів в державі.

%d0%b4%d0%b5%d0%bc-6_1

Підготував А.В.Слободянюк